ART / Lithographs / Graphic art 7437050
nr 743 7050
GRAPHIC ART (F)
Le Corbusier, Motiv från mappen Aeuvre Plastique, unsigned, liggande modeller, subject size: 15, 5 x 23,
Le Corbusier, Motiv från mappen Aeuvre Plastique, osignerad, liggande modeller, motivets mått: 15, 5 x 23
1000
SEK 900
Monday February 27 2012
at 17:37:36
27/2 08:44:33
850 kr
27/2 15:38:43
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik